ƒ

Sale - Čačak - Kulinovci, Dragana Topalovica

350.000 €

729€/m²
Property type: House ID: 94386 Surface: 480m² Land area: 6,1a Number of rooms: 4.0 Heating: Central heating Floor: Spratna Floor: 2 Update date: 30/11/2023
  • Registered
  • Two terraces
  • Construction year(2015)
  • New
  • Parking place
Additional description:
Washroom, phone line, air conditioner, one entrance, electricity, sewage, suitable for business premises, newly built, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, istočno orijentisan, yard/garden, basement, loft, pantry, good facade, possibility of expansion, divisible, functional, good entrance, vila. Prodajemo novu legalizovanu kucu 480m2 na dva nivoa na povrsini od 6,1ari u Cacku. Prvi nivo je visine 3.2m, moze kao poslovni prostor, sa radijatorskim grejanjem. Drugi nivo je opremljen stambeni prostor sa 4 sobe, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Dnevni boravak je prostran i svetao i izlazi na obe velike terase. Uradjeno podno grejanje. Zidna izolacija 10cm na celoj kuci bez fasade i na tavanu terra 5cm. Kuca je udaljena 5 minuta od centra i bolnice.

Agent
info@beocitynekretnine.rs
0603283901
Besplatno zakažite savetovanje za stambeni i keš kredit
ZAKAŽITE

Oglašavamo nekretnine na oglasniku nekretnine365.com