ƒ

Prodaja - Novi Sad - Železnička Stanica,

34.000 €

1.889€/m²
Tip nekretnine: Garaža ID: 132315 Površina: 18m² Datum ažuriranja: 14/05/2026
  • Uknjižen
Dodatni opis:
Struja, voda. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje. U garaži uvedena struja, voda. Mogućnost ugradnje slavine i sudopere. Klimatizovana. Pod: beton sa slivnikom u sredini za odvod vode, u toku pranja kola. Izuzetna ponuda! Izuzetna investicija! Uknjižena 1/1
Agencijska provizija 3%.

Agent
info@beocitynekretnine.rs
0603990210
Besplatno zakažite savetovanje za stambeni i keš kredit
ZAKAŽITE

Oglašavamo nekretnine na oglasniku nekretnine365.com